• 9 wazny komunikat

Zmiany w funkcjonowaniu AP Rzeszów

W związku z kolejnymi zmianami przepisów prawnych w zakresie zwalczania panującej w Polsce epidemii, w tym wydanym przez Ministra Zdrowia rozporządzeniem z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491), a następnie zmieniającym je rozporządzeniem z dnia 24 marca 2020 r. (Dz. U. poz. 522), informujemy, że zmiany w funkcjonowaniu Archiwum Państwowego w Rzeszowie obowiązują aż do odwołania.

Większość pracowników Archiwum pełni swoje obowiązki w formie pracy zdalnej, a kontakt z nimi jest możliwy wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej.

Informujemy, że Archiwum Państwowe w Rzeszowie nie przyjmuje interesantów zewnętrznych.

Prosimy zatem o kierowanie spraw na adres sekretariat@rzeszow.ap.gov.pl lub za pośrednictwem skrzynki Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP. Dokumenty wymagające zachowania formy papierowej prosimy przesyłać we wskazanym okresie za pośrednictwem poczty.

INFORMUJEMY, ŻE CZAS REALIZACJI KWEREND MOŻE ULEC WYDŁUŻENIU.

Prosimy na bieżąco śledzić komunikaty zamieszczane za stronie www.rzeszow.ap.gov.pl informujące o aktualnym funkcjonowaniu Archiwum.

Dziękujemy za okazane zrozumienie.

BIP

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Szukaj w archiwach

Szukaj w archiwach

Zbiory archiwalne on-line

ePUAP

ePUAP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

SCC

SCC

Serwis Służby Cywilnej