• 9

Ograniczenie działalności Archiwum

W związku z objęciem miasta Rzeszowa, powiatu rzeszowskiego i powiatu sanockiego "strefą czerwoną" informujemy, że od dnia 19.10.2020r. czytelnie akt w Archiwum Państwowym w Rzeszowie oraz w Archiwum Państwowym w Rzeszowie Oddział w Sanoku wstrzymują swoją działalność.

Prosimy o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z naszą instytucją do niezbędnego minimum. Zalecamy kontakt telefoniczny, emailowy lub za pośrednictwem skrzynki ePUAP (/w855c9kblr/skrytka).

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z informacji dostępnych na stronie www.szukajwarchiwach.gov.pl. Na portalu oprócz szczegółowych informacji o zasobie Archiwum dostępne są także skany materiałów archiwalnych.

W związku z ograniczeniami w działalności Archiwum Państwowego w Rzeszowie wynikającymi z panującego w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego informujemy także, że przedłużeniu mogą ulec terminy załatwiania spraw, za co bardzo przepraszamy.

Wszelkie aktualne informacje o funkcjonowaniu Archiwum dostępne będą na naszej stronie internetowej oraz profilu facebook.

BIP

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Szukaj w archiwach

Szukaj w archiwach

Zbiory archiwalne on-line

ePUAP

ePUAP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

SCC

SCC

Serwis Służby Cywilnej