• 9 archiwum panstwowe w rzeszowie

Zachować dla przyszłości – II wojna światowa w Naszej pamięci - konkurs fotograficzny

Protokół z posiedzenia Komisji oceniającej prace w konkursie fotograficznym „Zachować dla przyszłości – II wojna światowa w Naszej pamięci”, odbytego w dniu 5 grudnia 2019 r.

Komisja w składzie:

  • Marek Gieroń (AP Rzeszów)
  • Barbara Zych-Szeląg (AP Rzeszów)
  • Judyta Trojanowska (IPN Rzeszów)
  • Jacek Magdoń (IPN Rzeszów)
  • Karol Czechowicz (IPN Rzeszów)
  • Zbigniew Irzyk (AP Rzeszów)
  • Krzysztof Łyko (AP Rzeszów)

uznała wysoki poziom wszystkich prac biorących udział w konkursie w każdej z ocenianych kategorii wiekowych i postanowiła nagrodzić następujące prace:

KATEGORIA I – szkoły podstawowe kl. 5-8

przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca dla:

  • Gabrieli Głuszak (klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Orłach)
  • Igora Kurdziołka (klasa 5 Publiczna Szkoła Podstawowa im. III Zgrupowania Armii Krajowej Pocisk w Dobrkowie)

przyznać dwa równorzędne drugie miejsca dla:

  • Ignacego Nizioła (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 17 im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie)
  • Julii Kurowskiej (klasa 6 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Stalowej Woli)

przyznać dwa równorzędne trzecie miejsca dla:

  • Zuzanny Żurawel (klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Oleszycach)
  • Jakuba Owoc (klasa 8 Szkoła Podstawowa w Orzechówce)

przyznać cztery równorzędne wyróżnienia dla:

  • Gabrieli Skalskiej (klasa 6 Szkoła Podstawowa nr 17 im. 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie)
  • Szymona Jabłońskiego ( klasa 7 Szkoła Podstawowa nr 11 im. H. Jordana w Przemyślu
  • Gabrieli Bomba (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie)
  • Mai Kwiatkowski (klasa 5 Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie)

KATEGORIA II – szkoły ponadpodstawowe

przyznać pierwsze miejsce dla:

  • Aleksandry Krajanowskiej (klasa III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku)

przyznać dwa równorzędne drugie miejsca dla:

  • Macieja Krajanowskiego (klasa I Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli)
  • Kamila Jakubka (klasa I Liceum Ogólnokształcące im. ks. P. Skargi w Sędziszowie Małopolskim)

przyznać trzecie miejsce dla:

  • Doroty Wołosz (klasa III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Nisku)

przyznać dwa równorzędne wyróżnienia dla:

  • Pauliny Jasion (klasa II technikum Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu)
  • Anny Kloc (klasa I II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy)

Druki do pobrania

Plik Opis Rozmiar pliku Pobrania
pdf Protokół 96 KB 16
BIP

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Szukaj w archiwach

Szukaj w archiwach

Zbiory archiwalne on-line

ePUAP

ePUAP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

SCC

SCC

Serwis Służby Cywilnej